Bu alana reklam               verebilirsiniz.








       Bu alana reklam               verebilirsiniz.









       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz

BÜLTENLER
SEZON :
17.Hafta
16.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 17.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:30
S-1 Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2-2
Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) MEHMET FİDAN
(Y) MEHMET LÜLE
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
S-1 RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

1-2
Şuhut Zafer AL , ŞUHUT

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:30
S-1 Anadolu İmam Hatip Lisesi , MERKEZ

6-0
Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi Şuhut

(H) AHMET YETİŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) ALİ DURGUT
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:30
S-2 Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

3-0
Afyon Hattat Ahmet Karahisari A.İ.H.L.

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) CEMİLE SARI
(Y) GÜLBAHAR GÜVEN
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
S-2 Kocatepe Anadolu Lisesi

3-0
Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:30
S-2 Özel Genç Kalemler Fen Lisesi

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

S.AMATÖR 04.12.2019
Çarşamba
12:00
İSCEHİSAR SEYDİLER GENÇLİK SPOR

1-0
İSCEHİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) MUSTAN KARASAHİN
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:30
DİNAR Dinar Anadolu Lisesi , DiNAR

3-0
Dinar Gevher Nesibe M.T.A.L. Dinar

(H) MERT TUNCAY
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) İBRAHİM YAVUZ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
DİNAR Dinar Anadolu İmam Hatip Lisesi

0-5
Haydarlı Çok Programlı Lisesi , DİNAR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MERT TUNCAY
(Y) HALİL GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:30
DİNAR Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dinar

0-5
Dinar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi , DİNAR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MERT TUNCAY
(Y) MUHAMMET ALİ ÖZÇELİK
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
EMİRDAĞ Emirdağ Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

6-0
Emirdağ Gülsüm Hatun M.T.A.L. Emirdağ

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:30
EMİRDAĞ Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

1-0
Emirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
S-1 Afyon Hattat Ahmet Karahisari A.İ.H.L.

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
14:00
S-1 Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

3-0
Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
15:30
S-1 Kocatepe Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-0
Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

Bu Maça Gitmedi

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) MEHMET LÜLE
(Y) FATİH AYŞAKAR
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
S-2 Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi , MERKEZ

12-0
Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi Şuhut

(H) AHMET YETİŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) DAVUT İMİR
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
14:00
S-2 Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4-1
Şuhut Zafer Anadolu Lisesi

(H) ENES GENÇER
(Y) ATIL UYLAŞ
(Y) AZİZ UYSAL
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
15:30
S-2 RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

0-1
Anadolu İmam Hatip Lisesi , MERKEZ

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MELİH CAN KURT
(Y) AHMET GÜNEŞ
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

-
TATARLI GENÇLİK SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) ATIL UYLAŞ
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

-
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) İHSAN BUDAK
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) MURAT BULCA
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DÖĞER KAYIHAN BELEDİYE SPOR

-
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) SELİM ARMAĞAN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
Elit U19 Ligi 07.12.2019
Cumartesi
15:30
M-2 AFJET AFYON SPOR

-
YUKATEL DENİZLİ SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) SAMET TEMEL
(Y) HÜSEYİN KAYA
(D) ENES GENÇER
(G) ALİ ESER
U14 07.12.2019
Cumartesi
12:00
S-1 AFKA GENÇLİK SPOR

-
ARENA GENÇLİK SPOR

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
ŞUHUT MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

-
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) FURKAN ERGİN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
BASMAKCI BAŞMAKCI SPOR

-
ERKMEN SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) SAMET TEMEL
(Y) HASAN BASRİ GÖÇER
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
D-1 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

-
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MERT TUNCAY
(Y) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) ENES GENÇER
(G) İDRİS DAŞPINAR
KADINLAR 3. LİG 08.12.2019
Pazar
12:00
D-5 AFYON İDMAN YURDU GENÇLİK SPOR

-
YEŞİLYURT SPOR

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) PELİN YILDIRIM
(Y) GÜLAY ELİTOK
(G) ÖMER YILMAZ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
DAZKIRI EVCİLER SPOR

-
YAYLABAĞI SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) İHSAN BUDAK
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
BAYAT SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) MAHMUT ÇERİK
(G) ONUR KAMBİRİMER
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
11:30
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

-
DEMİRÇEVRE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) İSMAİL YATKIN
(G) HULUSİ BUĞA
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
HOCALAR HOCALAR BELEDİYE SPOR

-
KARŞIYAKA SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
Bölgesel Gelişim Ligi U-15 08.12.2019
Pazar
11:00
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) ONURHAN YÜCE
(Y) OĞUZHAN AKSU
Bölgesel Gelişim Ligi U-16 08.12.2019
Pazar
13:30
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) FATİH AKDEDE
(Y) ALİ GÖKBULUT
(Y) ÖMER BAŞ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
S-2 NURİBEY BELEDİYE SPOR

-
SADIKBEY SPOR

(H) AHMET YETİŞ
(Y) MUSA CANDAN
(Y) HÜSEYİN KAYA
(G) RAMAZAN BOZBAY
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

-
İSCEHİSAR SPOR

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) ALPARSLAN ÇAKIR
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
SUSUZ SUSUZ BELEDİYE SPOR

-
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) SELİM ARMAĞAN
(Y) FURKAN ERGİN
(G) HÜSEYİN SABAN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi , MERKEZ

2-8
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi , MERKEZ

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) ATIL UYLAŞ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , ŞUHUT

1-9
Süleyman Demirel Fen Lisesi , MERKEZ

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) ATIL UYLAŞ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU İscehisar Baddal Aygün Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

8-0
Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi Merkez

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) ATIL UYLAŞ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

4-1
Cumhuriyet Anadolu Lisesi,Merkez , MERKEZ

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
14:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

2-6
Afyonkarahisar Atütürk M.T.A.L. Merkez

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

1-1
Ali Çağlar Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) SAMET TEMEL
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
11:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Kamil Miras Anadolu Lisesi , MERKEZ

0-3
Atatürk Anadolu Lisesi,Merkez

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) SAMET TEMEL
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Evciler Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül ÇPL

Bu Maça Çıkmadı

0-3
Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Emir Murat Özdilek Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi , MERKEZ

3-0
Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi , DİNAR

Bu Maça Gitmedi

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
14:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

-
OYNANMADI
Şuhut Anadolu İmam Hatip Lisesi , ŞUHUT

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
10:00
BOLVADİN Sultandağı Anadolu Lisesi

2-5
Bolvadin Yakup Şevkipaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , BOLVADİN

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) MERT ORUÇ DUDAR
(M) AHMET GÜNEŞ
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
11:00
BOLVADİN Bolvadin Sıddıka Metin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , BOLVADİN

6-2
Çay Şehit Ahmet Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) MERT ORUÇ DUDAR
(M) AHMET GÜNEŞ
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
12:00
BOLVADİN Çay Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi

4-2
Çay Anadolu İmam Hatip Lisesi , ÇAY

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) İHSAN BUDAK
(M) MUSTAFA ÇERÇİ
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
13:00
BOLVADİN Çay Gevher Nesibe M.T.A.L. Çay

8-3
Çay İMKB Anadolu Lisesi , ÇAY

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) İHSAN BUDAK
(M) AHMET GÜNEŞ
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesii Merkez

3-0
Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) HAMİDE KOÇAK
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Emir Murat Özdilek Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi , MERKEZ

5-0
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) SİNEM MERTGENÇ
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

-
OYNANMADI
Ali Çağlar Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) ESRA ÇAĞLAR
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

1-10
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) GÜLAY ELİTOK
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
10:30
İHSANİYE İhsaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi İhsaniye

5-1
Döğer Anadolu İmam Hatip Lisesi , İHSANİYE

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) UĞURHAN ZÜLKADİR
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
11:30
İHSANİYE İhsaniye İbni Sina M.T.A.L. İhsaniye

0-4
İhsaniye Anadolu Lisesi , İHSANİYE

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-5
Cumhuriyet Anadolu Lisesi,Merkez , MERKEZ

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) MUSTAFA HAYLAZ
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez , MERKEZ

8-2
Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi Merkez

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) CEMİLE SARI
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

6-0
İscehisar Baddal Aygün Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , ŞUHUT

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
14:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Süleyman Demirel Fen Lisesi , MERKEZ

6-1
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi , MERKEZ

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) ALPARSLAN ÇAKIR
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-4
Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Ali Çağlar Anadolu Lisesi , MERKEZ

2-1
Atatürk Anadolu Lisesi,Merkez

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Evciler Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül ÇPL

Ligden Çekildi

0-3
Kamil Miras Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) FATİH AYŞAKAR
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Fatih Anadolu Lisesi , MERKEZ

5-1
Şuhut Anadolu İmam Hatip Lisesi , ŞUHUT

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
14:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Emir Murat Özdilek Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi , MERKEZ

6-1
Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
09:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Osmangazi Anadolu Lisesi , MERKEZ

5-2
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) ALİ ÇAKIR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) SAMET TEMEL
Futsal Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

6-0
İscehisar Hacı Süleyman SELEK Mesleki Teknik Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

(H) ALİ ÇAKIR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
Futsal Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
11:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi , MERKEZ

5-1
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) ALİ ÇAKIR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) EYYÜP DAĞ
Futsal Genç Kız 06.12.2019
Cuma
14:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Atatürk Anadolu Lisesi,Merkez

7-2
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) ALPARSLAN ÇAKIR
Futsal Genç Kız 06.12.2019
Cuma
15:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Taşoluk Çok Programlı Lisesi

Ligden Çekildi

0-3
Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) ALPARSLAN ÇAKIR
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:30
S-1 Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2-2
Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) MEHMET FİDAN
(Y) MEHMET LÜLE
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
S-1 RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

1-2
Şuhut Zafer AL , ŞUHUT

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:30
S-1 Anadolu İmam Hatip Lisesi , MERKEZ

6-0
Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi Şuhut

(H) AHMET YETİŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) ALİ DURGUT
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:30
S-2 Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

3-0
Afyon Hattat Ahmet Karahisari A.İ.H.L.

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) CEMİLE SARI
(Y) GÜLBAHAR GÜVEN
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
S-2 Kocatepe Anadolu Lisesi

3-0
Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:30
S-2 Özel Genç Kalemler Fen Lisesi

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

S.AMATÖR 04.12.2019
Çarşamba
12:00
İSCEHİSAR SEYDİLER GENÇLİK SPOR

1-0
İSCEHİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) MUSTAN KARASAHİN
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:30
DİNAR Dinar Anadolu Lisesi , DiNAR

3-0
Dinar Gevher Nesibe M.T.A.L. Dinar

(H) MERT TUNCAY
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) İBRAHİM YAVUZ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
DİNAR Dinar Anadolu İmam Hatip Lisesi

0-5
Haydarlı Çok Programlı Lisesi , DİNAR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MERT TUNCAY
(Y) HALİL GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:30
DİNAR Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dinar

0-5
Dinar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi , DİNAR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MERT TUNCAY
(Y) MUHAMMET ALİ ÖZÇELİK
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
EMİRDAĞ Emirdağ Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

6-0
Emirdağ Gülsüm Hatun M.T.A.L. Emirdağ

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:30
EMİRDAĞ Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

1-0
Emirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
S-1 Afyon Hattat Ahmet Karahisari A.İ.H.L.

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
14:00
S-1 Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

3-0
Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
15:30
S-1 Kocatepe Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-0
Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

Bu Maça Gitmedi

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) MEHMET LÜLE
(Y) FATİH AYŞAKAR
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
S-2 Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi , MERKEZ

12-0
Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi Şuhut

(H) AHMET YETİŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) DAVUT İMİR
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
14:00
S-2 Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4-1
Şuhut Zafer Anadolu Lisesi

(H) ENES GENÇER
(Y) ATIL UYLAŞ
(Y) AZİZ UYSAL
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
15:30
S-2 RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

0-1
Anadolu İmam Hatip Lisesi , MERKEZ

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MELİH CAN KURT
(Y) AHMET GÜNEŞ
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

-
TATARLI GENÇLİK SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) ATIL UYLAŞ
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

-
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) İHSAN BUDAK
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) MURAT BULCA
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DÖĞER KAYIHAN BELEDİYE SPOR

-
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) SELİM ARMAĞAN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
Elit U19 Ligi 07.12.2019
Cumartesi
15:30
M-2 AFJET AFYON SPOR

-
YUKATEL DENİZLİ SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) SAMET TEMEL
(Y) HÜSEYİN KAYA
(D) ENES GENÇER
(G) ALİ ESER
U14 07.12.2019
Cumartesi
12:00
S-1 AFKA GENÇLİK SPOR

-
ARENA GENÇLİK SPOR

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
ŞUHUT MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

-
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) FURKAN ERGİN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
BASMAKCI BAŞMAKCI SPOR

-
ERKMEN SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) SAMET TEMEL
(Y) HASAN BASRİ GÖÇER
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
D-1 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

-
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MERT TUNCAY
(Y) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) ENES GENÇER
(G) İDRİS DAŞPINAR
KADINLAR 3. LİG 08.12.2019
Pazar
12:00
D-5 AFYON İDMAN YURDU GENÇLİK SPOR

-
YEŞİLYURT SPOR

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) PELİN YILDIRIM
(Y) GÜLAY ELİTOK
(G) ÖMER YILMAZ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
DAZKIRI EVCİLER SPOR

-
YAYLABAĞI SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) İHSAN BUDAK
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
BAYAT SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) MAHMUT ÇERİK
(G) ONUR KAMBİRİMER
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
11:30
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

-
DEMİRÇEVRE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) İSMAİL YATKIN
(G) HULUSİ BUĞA
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
HOCALAR HOCALAR BELEDİYE SPOR

-
KARŞIYAKA SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
Bölgesel Gelişim Ligi U-15 08.12.2019
Pazar
11:00
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) ONURHAN YÜCE
(Y) OĞUZHAN AKSU
Bölgesel Gelişim Ligi U-16 08.12.2019
Pazar
13:30
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) FATİH AKDEDE
(Y) ALİ GÖKBULUT
(Y) ÖMER BAŞ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
S-2 NURİBEY BELEDİYE SPOR

-
SADIKBEY SPOR

(H) AHMET YETİŞ
(Y) MUSA CANDAN
(Y) HÜSEYİN KAYA
(G) RAMAZAN BOZBAY
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

-
İSCEHİSAR SPOR

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) ALPARSLAN ÇAKIR
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
SUSUZ SUSUZ BELEDİYE SPOR

-
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) SELİM ARMAĞAN
(Y) FURKAN ERGİN
(G) HÜSEYİN SABAN
Bölgesel Gelişim Ligi U-15 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Bölgesel Gelişim Ligi U-15 08.12.2019
Pazar
11:00
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) ONURHAN YÜCE
(Y) OĞUZHAN AKSU
Bölgesel Gelişim Ligi U-16 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Bölgesel Gelişim Ligi U-16 08.12.2019
Pazar
13:30
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) FATİH AKDEDE
(Y) ALİ GÖKBULUT
(Y) ÖMER BAŞ
Elit U19 Ligi LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Elit U19 Ligi 07.12.2019
Cumartesi
15:30
M-2 AFJET AFYON SPOR

-
YUKATEL DENİZLİ SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) SAMET TEMEL
(Y) HÜSEYİN KAYA
(D) ENES GENÇER
(G) ALİ ESER
Futbol Genç Erkek LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:30
S-1 Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2-2
Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) MEHMET FİDAN
(Y) MEHMET LÜLE
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
S-1 RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

1-2
Şuhut Zafer AL , ŞUHUT

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:30
S-1 Anadolu İmam Hatip Lisesi , MERKEZ

6-0
Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi Şuhut

(H) AHMET YETİŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) ALİ DURGUT
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:30
S-2 Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

3-0
Afyon Hattat Ahmet Karahisari A.İ.H.L.

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) CEMİLE SARI
(Y) GÜLBAHAR GÜVEN
Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
S-2 Kocatepe Anadolu Lisesi

3-0
Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:30
S-2 Özel Genç Kalemler Fen Lisesi

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:30
DİNAR Dinar Anadolu Lisesi , DiNAR

3-0
Dinar Gevher Nesibe M.T.A.L. Dinar

(H) MERT TUNCAY
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) İBRAHİM YAVUZ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
DİNAR Dinar Anadolu İmam Hatip Lisesi

0-5
Haydarlı Çok Programlı Lisesi , DİNAR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MERT TUNCAY
(Y) HALİL GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:30
DİNAR Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dinar

0-5
Dinar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi , DİNAR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MERT TUNCAY
(Y) MUHAMMET ALİ ÖZÇELİK
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
EMİRDAĞ Emirdağ Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

6-0
Emirdağ Gülsüm Hatun M.T.A.L. Emirdağ

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:30
EMİRDAĞ Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

1-0
Emirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , EMİRDAĞ

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
S-1 Afyon Hattat Ahmet Karahisari A.İ.H.L.

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
14:00
S-1 Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

3-0
Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ligden Çekildi

Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
15:30
S-1 Kocatepe Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-0
Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

Bu Maça Gitmedi

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) MEHMET LÜLE
(Y) FATİH AYŞAKAR
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
S-2 Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi , MERKEZ

12-0
Karaadilli Çok Programlı Anadolu Lisesi Şuhut

(H) AHMET YETİŞ
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) DAVUT İMİR
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
14:00
S-2 Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4-1
Şuhut Zafer Anadolu Lisesi

(H) ENES GENÇER
(Y) ATIL UYLAŞ
(Y) AZİZ UYSAL
Futbol Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
15:30
S-2 RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

0-1
Anadolu İmam Hatip Lisesi , MERKEZ

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MELİH CAN KURT
(Y) AHMET GÜNEŞ
KADINLAR 3. LİG LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
KADINLAR 3. LİG 08.12.2019
Pazar
12:00
D-5 AFYON İDMAN YURDU GENÇLİK SPOR

-
YEŞİLYURT SPOR

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) PELİN YILDIRIM
(Y) GÜLAY ELİTOK
(G) ÖMER YILMAZ
S.AMATÖR LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 04.12.2019
Çarşamba
12:00
İSCEHİSAR SEYDİLER GENÇLİK SPOR

1-0
İSCEHİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR LİGİ - 11.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

-
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) İHSAN BUDAK
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) MURAT BULCA
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
D-1 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

-
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MERT TUNCAY
(Y) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) ENES GENÇER
(G) İDRİS DAŞPINAR
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
BAYAT SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) MAHMUT ÇERİK
(G) ONUR KAMBİRİMER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
HOCALAR HOCALAR BELEDİYE SPOR

-
KARŞIYAKA SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

-
İSCEHİSAR SPOR

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) ALPARSLAN ÇAKIR
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
SUSUZ SUSUZ BELEDİYE SPOR

-
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) SELİM ARMAĞAN
(Y) FURKAN ERGİN
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

-
TATARLI GENÇLİK SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) AHMET GÜNEŞ
(Y) ATIL UYLAŞ
(G) MUSTAN KARASAHİN
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
DÖĞER KAYIHAN BELEDİYE SPOR

-
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) SELİM ARMAĞAN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
13:00
ŞUHUT MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

-
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) FURKAN ERGİN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
BASMAKCI BAŞMAKCI SPOR

-
ERKMEN SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) SAMET TEMEL
(Y) HASAN BASRİ GÖÇER
(G) HASAN İNAM
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
DAZKIRI EVCİLER SPOR

-
YAYLABAĞI SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) İHSAN BUDAK
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
11:30
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

-
DEMİRÇEVRE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) İSMAİL YATKIN
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
S-2 NURİBEY BELEDİYE SPOR

-
SADIKBEY SPOR

(H) AHMET YETİŞ
(Y) MUSA CANDAN
(Y) HÜSEYİN KAYA
(G) RAMAZAN BOZBAY
U14 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 07.12.2019
Cumartesi
12:00
S-1 AFKA GENÇLİK SPOR

-
ARENA GENÇLİK SPOR

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi , MERKEZ

2-8
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi , MERKEZ

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) ATIL UYLAŞ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , ŞUHUT

1-9
Süleyman Demirel Fen Lisesi , MERKEZ

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) ATIL UYLAŞ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU İscehisar Baddal Aygün Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

8-0
Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi Merkez

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) ATIL UYLAŞ
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

4-1
Cumhuriyet Anadolu Lisesi,Merkez , MERKEZ

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
14:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

2-6
Afyonkarahisar Atütürk M.T.A.L. Merkez

(H) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
10:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

1-1
Ali Çağlar Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) SAMET TEMEL
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
11:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Kamil Miras Anadolu Lisesi , MERKEZ

0-3
Atatürk Anadolu Lisesi,Merkez

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) SAMET TEMEL
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
12:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Evciler Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül ÇPL

Bu Maça Çıkmadı

0-3
Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
13:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Emir Murat Özdilek Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi , MERKEZ

3-0
Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi , DİNAR

Bu Maça Gitmedi

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 03.12.2019
Salı
14:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

-
OYNANMADI
Şuhut Anadolu İmam Hatip Lisesi , ŞUHUT

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) CÜNEYT ŞENCAN
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
10:00
BOLVADİN Sultandağı Anadolu Lisesi

2-5
Bolvadin Yakup Şevkipaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , BOLVADİN

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) MERT ORUÇ DUDAR
(M) AHMET GÜNEŞ
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
11:00
BOLVADİN Bolvadin Sıddıka Metin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , BOLVADİN

6-2
Çay Şehit Ahmet Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) MERT ORUÇ DUDAR
(M) AHMET GÜNEŞ
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
12:00
BOLVADİN Çay Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi

4-2
Çay Anadolu İmam Hatip Lisesi , ÇAY

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) İHSAN BUDAK
(M) MUSTAFA ÇERÇİ
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
13:00
BOLVADİN Çay Gevher Nesibe M.T.A.L. Çay

8-3
Çay İMKB Anadolu Lisesi , ÇAY

(H) YILMAZ YILDIRIM
(2) İHSAN BUDAK
(M) AHMET GÜNEŞ
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesii Merkez

3-0
Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) HAMİDE KOÇAK
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Emir Murat Özdilek Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi , MERKEZ

5-0
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) SİNEM MERTGENÇ
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

-
OYNANMADI
Ali Çağlar Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) ESRA ÇAĞLAR
Futsal Genç Kız 04.12.2019
Çarşamba
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

1-10
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(M) GÜLAY ELİTOK
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
10:30
İHSANİYE İhsaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi İhsaniye

5-1
Döğer Anadolu İmam Hatip Lisesi , İHSANİYE

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) UĞURHAN ZÜLKADİR
Futsal Genç Erkek 04.12.2019
Çarşamba
11:30
İHSANİYE İhsaniye İbni Sina M.T.A.L. İhsaniye

0-4
İhsaniye Anadolu Lisesi , İHSANİYE

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-5
Cumhuriyet Anadolu Lisesi,Merkez , MERKEZ

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) MUSTAFA HAYLAZ
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez , MERKEZ

8-2
Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi Merkez

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) CEMİLE SARI
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Spor Lisesi , MERKEZ

6-0
İscehisar Baddal Aygün Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , ŞUHUT

3-0
Özel Genç Kalemler Anadolu Lisesi

Ligden Çekildi

Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
14:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Süleyman Demirel Fen Lisesi , MERKEZ

6-1
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi , MERKEZ

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(2) ALİ ÇAKIR
(M) ALPARSLAN ÇAKIR
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
10:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

3-4
Afyon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
11:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Ali Çağlar Anadolu Lisesi , MERKEZ

2-1
Atatürk Anadolu Lisesi,Merkez

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İHSAN BUDAK
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
12:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Evciler Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül ÇPL

Ligden Çekildi

0-3
Kamil Miras Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) FATİH AYŞAKAR
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
13:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Fatih Anadolu Lisesi , MERKEZ

5-1
Şuhut Anadolu İmam Hatip Lisesi , ŞUHUT

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 05.12.2019
Perşembe
14:00
SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ SPOR SALONU Emir Murat Özdilek Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi , MERKEZ

6-1
Özel Genç Kalemler Fen Lisesi , MERKEZ

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) MERT ORUÇ DUDAR
Futsal Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
09:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Osmangazi Anadolu Lisesi , MERKEZ

5-2
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) ALİ ÇAKIR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) SAMET TEMEL
Futsal Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
10:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

6-0
İscehisar Hacı Süleyman SELEK Mesleki Teknik Anadolu Lisesi , İSCEHİSAR

(H) ALİ ÇAKIR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
Futsal Genç Erkek 06.12.2019
Cuma
11:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi , MERKEZ

5-1
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) ALİ ÇAKIR
(2) YILMAZ YILDIRIM
(M) EYYÜP DAĞ
Futsal Genç Kız 06.12.2019
Cuma
14:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Atatürk Anadolu Lisesi,Merkez

7-2
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , MERKEZ

(H) HURİYE GAMZE ASLAN
(2) HAKAN ŞAHİN
(M) ALPARSLAN ÇAKIR
Futsal Genç Kız 06.12.2019
Cuma
15:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Taşoluk Çok Programlı Lisesi

Ligden Çekildi

0-3
Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez