Almanya'da Tribünleri Beyaza Boyayacağız
Almanya'da Tribünleri Beyaza Boyayacağız
Almanya'da Tribünleri  Beyaza Boyayacağız.
Almanya'da düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda mücadele eden A Millî Takımımız, F Grubu'nda bu akşam Çekya ile karşılaşacağı maçta beyaz formayla sahada yerini alacak. Hamburg'daki Volkspark Stadyumu'nda oynanacak olan müsabaka TSİ 22.00'de başlayacak.Sen de tribüne beyaz formanla gel Taraftarlarımız, Dortmund'daki 62 bin seyirci kapasiteli BVB Stadyumu'nda oynanan Gürcistan ve Portekiz maçlarında ellerinde Türk bayraklarıyla tribünlerin çok büyük bir bölümünü doldurarak, Borussia Dortmund taraftarlarının meşhur "Sarı Duvar"ını ilk maçta "Kırmızı Duvar"a, ikinci maçta ise "Beyaz Duvar"a dönüştürmüştü. Tüm taraftarlarımızın tribünlerde beyaz formalarıyla yer alarak bu kez de Volkspark Stadyumu'nu beyaza boyamalarını bekliyoruz.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun mağazacılık ortağı 11teamsports Group, A Millî Takımımızın EURO 2024 serüveni boyunca Berlin'in yanı sıra Dortmund ve Hamburg'da kendi perakende satış noktalarında resmî TFF shop-in-shop mağazaları kurdu. 
Hamburg şehrinde bulunan mağaza adresleri şu şekilde:
11teamsports Store Hamburg
Eppendorfer Weg 213
20253 Hamburg
KICKZ Hamburg
Kreuslerstraße 10
20095 Hamburg
MİLLİ TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ  A Millî Takımımızın bu akşam 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu'nda  Çekya ile karşılaşacağı müsabakada A Millî Takımımıza Afyonkarahisar Hakem Camiası Olarak Başarılar Dileriz.
AFYON İL HAKEM KURULU
TFFHGD AFYON ŞUBESİ
Bu haber bugün 4 kez, genel toplamda 119 kez görüntülendi.