BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 35.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 20.04.2019
Cumartesi
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

1-1
AFYON GENÇLİK SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) AHMET YETİŞ
(Y) İHSAN BUDAK
MASTERLER LİGİ 20.04.2019
Cumartesi
15:00
D-2 FUAR MASTERLER

5-2
ŞUHUT MASTERLER

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) İSMAİL YATKIN
(Y) MERT TUNCAY
U19 PLAY-OFF FİNAL 20.04.2019
Cumartesi
13:00
S-1 SUSUZ BELEDİYE SPOR

1-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 20.04.2019
Cumartesi
15:00
S-2 DEĞİRMEN AYVALI SPOR

4-2
İHSANİYE BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) HAKKI İNCİ
(G) MUSTAN KARASAHİN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
13:00
BASMAKCI BAŞMAKCI SPOR

-
TAŞOLUK BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) GÜRAY ŞENER
(Y) APDÜL KADİR KARA
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
14:00
D-2 AFYONKARAHİSAR MASTERLER

4-3
ÇAY ÇAĞLAYAN MASTERLER

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) PELİN YILDIRIM
(Y) CEMİLE SARI
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
14:00
D-3 ŞEKER MASTERLER

4-2
SİNANPAŞA MASTERLER

(H) MERT TUNCAY
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(Y) MUSTAFA ÇERÇİ
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
17:00
D-3 KOCATEPE MASTER

2-8
BOLVADİN MASTERLER

(H) HAKAN ŞAHİN
(Y) ŞEREF ILGIN
(Y) ŞERAFETTİN GÖKTAŞ
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
11:00
S-1 AFYON GENÇLİK SPOR

3-3
SARIK GENÇLİK SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) İDRİS DAŞPINAR
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
13:00
S-1 AKCİN GENÇLİK SPOR

4-2
ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) MUSA CANDAN
(Y) HAKKI İNCİ
(G) CANAN AYCAN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
S-1 BEYYAZI BELEDİYE SPOR

0-5
MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) SAMET TEMEL
(G) MURAT BULCA
U16 21.04.2019
Pazar
11:00
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

2-0
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MAHMUT ÇERİK
(Y) İSMAİL YATKIN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
SİNANPAŞA AHMETPAŞA SPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
AYVALI SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) ÖMER YILMAZ
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
ŞUHUT ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

3-0
BALÇIKHİSAR BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HALİL SARITEPE
(Y) CEM YAVUZ
(G) METİN KANDEMİR
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şemsettin Karahisari Ortaokulu , MERKEZ

-
Atatürk Ortaokulu , İHSANİYE

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) AHMET YETİŞ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) OZAN KELEŞ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

-
Karacaören Yunus Emre Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Küçük Kız 25.04.2019
Perşembe
11:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Fatih Ortaokulu, Dinar , DİNAR

-
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) RAMAZAN BİLGİN
(M) CEMİLE SARI
Futsal Küçük Kız 25.04.2019
Perşembe
12:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) HAMİDE KOÇAK
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) YUNUS ÇİMENDAĞ
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şemsettin Karahisari Ortaokulu , MERKEZ

-
Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu, Merkez

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) CEMİLE SARI
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

-
Karacaören Yunus Emre Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) HAKKI İNCİ
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 20.04.2019
Cumartesi
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

1-1
AFYON GENÇLİK SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) AHMET YETİŞ
(Y) İHSAN BUDAK
MASTERLER LİGİ 20.04.2019
Cumartesi
15:00
D-2 FUAR MASTERLER

5-2
ŞUHUT MASTERLER

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) İSMAİL YATKIN
(Y) MERT TUNCAY
U19 PLAY-OFF FİNAL 20.04.2019
Cumartesi
13:00
S-1 SUSUZ BELEDİYE SPOR

1-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 20.04.2019
Cumartesi
15:00
S-2 DEĞİRMEN AYVALI SPOR

4-2
İHSANİYE BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) HAKKI İNCİ
(G) MUSTAN KARASAHİN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
13:00
BASMAKCI BAŞMAKCI SPOR

-
TAŞOLUK BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) GÜRAY ŞENER
(Y) APDÜL KADİR KARA
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
14:00
D-2 AFYONKARAHİSAR MASTERLER

4-3
ÇAY ÇAĞLAYAN MASTERLER

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) PELİN YILDIRIM
(Y) CEMİLE SARI
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
14:00
D-3 ŞEKER MASTERLER

4-2
SİNANPAŞA MASTERLER

(H) MERT TUNCAY
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(Y) MUSTAFA ÇERÇİ
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
17:00
D-3 KOCATEPE MASTER

2-8
BOLVADİN MASTERLER

(H) HAKAN ŞAHİN
(Y) ŞEREF ILGIN
(Y) ŞERAFETTİN GÖKTAŞ
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
11:00
S-1 AFYON GENÇLİK SPOR

3-3
SARIK GENÇLİK SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) İDRİS DAŞPINAR
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
13:00
S-1 AKCİN GENÇLİK SPOR

4-2
ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) MUSA CANDAN
(Y) HAKKI İNCİ
(G) CANAN AYCAN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
S-1 BEYYAZI BELEDİYE SPOR

0-5
MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) SAMET TEMEL
(G) MURAT BULCA
U16 21.04.2019
Pazar
11:00
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

2-0
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MAHMUT ÇERİK
(Y) İSMAİL YATKIN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
SİNANPAŞA AHMETPAŞA SPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
AYVALI SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) ÖMER YILMAZ
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
ŞUHUT ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

3-0
BALÇIKHİSAR BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HALİL SARITEPE
(Y) CEM YAVUZ
(G) METİN KANDEMİR
MASTERLER LİGİ LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MASTERLER LİGİ 20.04.2019
Cumartesi
15:00
D-2 FUAR MASTERLER

5-2
ŞUHUT MASTERLER

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) İSMAİL YATKIN
(Y) MERT TUNCAY
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
14:00
D-2 AFYONKARAHİSAR MASTERLER

4-3
ÇAY ÇAĞLAYAN MASTERLER

(H) YUNUS ÇİMENDAĞ
(Y) PELİN YILDIRIM
(Y) CEMİLE SARI
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
14:00
D-3 ŞEKER MASTERLER

4-2
SİNANPAŞA MASTERLER

(H) MERT TUNCAY
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(Y) MUSTAFA ÇERÇİ
MASTERLER LİGİ 21.04.2019
Pazar
17:00
D-3 KOCATEPE MASTER

2-8
BOLVADİN MASTERLER

(H) HAKAN ŞAHİN
(Y) ŞEREF ILGIN
(Y) ŞERAFETTİN GÖKTAŞ
2.AMATÖR LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 20.04.2019
Cumartesi
15:00
S-2 DEĞİRMEN AYVALI SPOR

4-2
İHSANİYE BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) HAKKI İNCİ
(G) MUSTAN KARASAHİN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
13:00
BASMAKCI BAŞMAKCI SPOR

-
TAŞOLUK BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) GÜRAY ŞENER
(Y) APDÜL KADİR KARA
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
11:00
S-1 AFYON GENÇLİK SPOR

3-3
SARIK GENÇLİK SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) İDRİS DAŞPINAR
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
13:00
S-1 AKCİN GENÇLİK SPOR

4-2
ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) MUSA CANDAN
(Y) HAKKI İNCİ
(G) CANAN AYCAN
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
S-1 BEYYAZI BELEDİYE SPOR

0-5
MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) SAMET TEMEL
(G) MURAT BULCA
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
SİNANPAŞA AHMETPAŞA SPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
AYVALI SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) ÖMER YILMAZ
2.AMATÖR 21.04.2019
Pazar
15:00
ŞUHUT ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

3-0
BALÇIKHİSAR BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HALİL SARITEPE
(Y) CEM YAVUZ
(G) METİN KANDEMİR
U19 PLAY-OFF FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 PLAY-OFF FİNAL 20.04.2019
Cumartesi
13:00
S-1 SUSUZ BELEDİYE SPOR

1-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U16 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 20.04.2019
Cumartesi
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

1-1
AFYON GENÇLİK SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) AHMET YETİŞ
(Y) İHSAN BUDAK
U16 21.04.2019
Pazar
11:00
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

2-0
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MAHMUT ÇERİK
(Y) İSMAİL YATKIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şemsettin Karahisari Ortaokulu , MERKEZ

-
Atatürk Ortaokulu , İHSANİYE

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) AHMET YETİŞ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) OZAN KELEŞ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

-
Karacaören Yunus Emre Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Küçük Kız 25.04.2019
Perşembe
11:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Fatih Ortaokulu, Dinar , DİNAR

-
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) RAMAZAN BİLGİN
(M) CEMİLE SARI
Futsal Küçük Kız 25.04.2019
Perşembe
12:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) HAMİDE KOÇAK
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) YUNUS ÇİMENDAĞ
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şemsettin Karahisari Ortaokulu , MERKEZ

-
Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu, Merkez

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) CEMİLE SARI
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

-
Karacaören Yunus Emre Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) HAKKI İNCİ
Futsal Küçük Erkek LİGİ - 19.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şemsettin Karahisari Ortaokulu , MERKEZ

-
Atatürk Ortaokulu , İHSANİYE

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) AHMET YETİŞ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) OZAN KELEŞ
Futsal Küçük Erkek 24.04.2019
Çarşamba
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

-
Karacaören Yunus Emre Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) MEHMET LÜLE
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) YUNUS ÇİMENDAĞ
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Şemsettin Karahisari Ortaokulu , MERKEZ

-
Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt Ortaokulu, Merkez

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) CEMİLE SARI
Futsal Küçük Erkek 26.04.2019
Cuma
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

-
Karacaören Yunus Emre Ortaokulu , ÇAY

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) HAKKI İNCİ
Futsal Küçük Kız LİGİ - 19.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Küçük Kız 25.04.2019
Perşembe
11:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Fatih Ortaokulu, Dinar , DİNAR

-
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) RAMAZAN BİLGİN
(M) CEMİLE SARI
Futsal Küçük Kız 25.04.2019
Perşembe
12:30
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) RAMAZAN BİLGİN
(2) İBRAHİM ELMAS
(M) HAMİDE KOÇAK