BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 13.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

5-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(Y) İBRAHİM ÖZKARA
(G) ÖMER YILMAZ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
DÖĞER DÖĞER BELEDİYE SPOR

0-1
KUMARTAŞ SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

3-0
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) YILMAZ YILDIRIM
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

5-1
DİNAR BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) NİHAT ÖKTEN
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
1.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
14:00
SANDIKLI SANDIKLI KUMALAR SPOR

0-2
HOCALAR BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ALİ KURUL
(G) METİN KANDEMİR
U15 17.11.2018
Cumartesi
14:00
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
OYNANMADI
SANDIKLI SPOR

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) MUHAMMED SARIOĞLU
(Y) İSMAİL YATKIN
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:30
BAYAT BAYAT SPOR

0-0
NURİBEY BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) HALİL SARITEPE
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(G) HİLMİ ŞENER
U17 18.11.2018
Pazar
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

2-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) FATİH AKDEDE
(Y) HÜSEYİN KAYA
(Y) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(G) HALİL KUŞ
S.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-2
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ALİ KURUL
(G) MURAT BULCA
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
D-1 YAYLABAĞI SPOR

6-2
GAZLIGÖL GENÇLİK SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
12:00
D-5 DEMİRÇEVRE SPOR

2-3
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:30
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

3-2
EVCİLER SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) MUSTAFA BOYRACI
(Y) MUSA CANDAN
(G) HASAN İNAM
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

3-1
AKÖREN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(G) RAMAZAN BOZBAY
S.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

4-2
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(Y) İBRAHİM ÖZKARA
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
12:00
S-1 ERKMEN SPOR

4-2
SADIKBEY SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
ŞUHUT MAHMUTKÖYÜ OVAM GENÇLİK SPOR

-
TATİL EDİLDİ
KARŞIYAKA SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) GÜRAY ŞENER
(Y) ÖMER BAŞ
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

5-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(Y) İBRAHİM ÖZKARA
(G) ÖMER YILMAZ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
DÖĞER DÖĞER BELEDİYE SPOR

0-1
KUMARTAŞ SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

3-0
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) YILMAZ YILDIRIM
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

5-1
DİNAR BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) NİHAT ÖKTEN
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
1.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
14:00
SANDIKLI SANDIKLI KUMALAR SPOR

0-2
HOCALAR BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ALİ KURUL
(G) METİN KANDEMİR
U15 17.11.2018
Cumartesi
14:00
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
OYNANMADI
SANDIKLI SPOR

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) MUHAMMED SARIOĞLU
(Y) İSMAİL YATKIN
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:30
BAYAT BAYAT SPOR

0-0
NURİBEY BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) HALİL SARITEPE
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(G) HİLMİ ŞENER
U17 18.11.2018
Pazar
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

2-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) FATİH AKDEDE
(Y) HÜSEYİN KAYA
(Y) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(G) HALİL KUŞ
S.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-2
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ALİ KURUL
(G) MURAT BULCA
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
D-1 YAYLABAĞI SPOR

6-2
GAZLIGÖL GENÇLİK SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
12:00
D-5 DEMİRÇEVRE SPOR

2-3
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:30
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

3-2
EVCİLER SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) MUSTAFA BOYRACI
(Y) MUSA CANDAN
(G) HASAN İNAM
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

3-1
AKÖREN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(G) RAMAZAN BOZBAY
S.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

4-2
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(Y) İBRAHİM ÖZKARA
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
12:00
S-1 ERKMEN SPOR

4-2
SADIKBEY SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
ŞUHUT MAHMUTKÖYÜ OVAM GENÇLİK SPOR

-
TATİL EDİLDİ
KARŞIYAKA SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) GÜRAY ŞENER
(Y) ÖMER BAŞ
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
S.AMATÖR LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

5-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(Y) İBRAHİM ÖZKARA
(G) ÖMER YILMAZ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
DÖĞER DÖĞER BELEDİYE SPOR

0-1
KUMARTAŞ SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

3-0
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) YILMAZ YILDIRIM
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
13:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

5-1
DİNAR BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) NİHAT ÖKTEN
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
S.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-2
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ALİ KURUL
(G) MURAT BULCA
S.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

4-2
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(Y) İBRAHİM ÖZKARA
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 17.11.2018
Cumartesi
14:00
SANDIKLI SANDIKLI KUMALAR SPOR

0-2
HOCALAR BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ALİ KURUL
(G) METİN KANDEMİR
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
13:30
BAYAT BAYAT SPOR

0-0
NURİBEY BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) HALİL SARITEPE
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(G) HİLMİ ŞENER
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
D-1 YAYLABAĞI SPOR

6-2
GAZLIGÖL GENÇLİK SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
12:00
D-5 DEMİRÇEVRE SPOR

2-3
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:30
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

3-2
EVCİLER SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) MUSTAFA BOYRACI
(Y) MUSA CANDAN
(G) HASAN İNAM
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

3-1
AKÖREN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(G) RAMAZAN BOZBAY
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
12:00
S-1 ERKMEN SPOR

4-2
SADIKBEY SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 18.11.2018
Pazar
14:00
ŞUHUT MAHMUTKÖYÜ OVAM GENÇLİK SPOR

-
TATİL EDİLDİ
KARŞIYAKA SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) GÜRAY ŞENER
(Y) ÖMER BAŞ
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U17 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 18.11.2018
Pazar
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

2-0
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) FATİH AKDEDE
(Y) HÜSEYİN KAYA
(Y) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(G) HALİL KUŞ
U15 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 17.11.2018
Cumartesi
14:00
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
OYNANMADI
SANDIKLI SPOR

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) MUHAMMED SARIOĞLU
(Y) İSMAİL YATKIN